O nas


Spokój i klimat, to oddajemy Wam na ”dzień dobry”. Do tego dokładamy kieszenie wypchane uśmiechami, wymieszane z dużą ilością cennych wskazówek, gdzie możecie dotknąć historii i tajemnic z Dolnego Śląska. Całość zaraz przy parku w zielonych płucach Wałbrzycha – w Szczawnie-Zdroju.
Zamek Książ, Złoty Pociąg i Hitlerowskie Podziemia na wyciągnięcie ręki
🙂
Jednym zdaniem? Genialna lokalizacja, klimatyczne wnętrza w najniższej cenie na rynku. Wszyscy mówią, że mamy cudowny Dom z duszą, gdzie odpoczywają jak nigdzie indziej.
Połączyliśmy stare z nowym i chcemy się tym z Wami podzielić.

Noclegi Franciszek to jeden z pierwszych obiektów w Szczawnie-Zdroju. W 1896 roku była to Villa Waldrfieden. Po wojnie Niemcy przekazali budynek Siostrom Franciszkankom, które wyjeżdżając zostawiły nowym właścicielom figurkę św. Franciszka z Asyżu i tak na jego cześć został nazwany dom.

Oferujemy pokoje 1, 2-osobowe z łazienkami oraz apartamenty z aneksami kuchennymi i łazienkami.
W obiekcie dostępny jest bezpłatnie internet Wi-Fi, ogrodzony parking i ogród.

Jeżeli przyjeżdżacie do nas na typowo “uzdrowiskowe” pobyty, możemy pomóc w zorganizowaniu: badań, zabiegów, kuracji pitnej, posiłków, wycieczek lokalnych i zagranicznych.
Wypoczywacie aktywnie, macie swój ukochany sprzęt: rower, narty, paralotnie? Mamy na to miejsce.

Doba pobytowa od 12.00 do 11.00 dnia następnego.

Dolny Śląsk jest jednym z ulubionych kierunków wybieranych przez użytkowników Meteora, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas.

We speak English. Wir sprechen Deutsch.Napisz do nas